Angajam Tehnician Auto

Ne marim echipa!

Iti doresti sa fi recompensat dupa propriile aptitudini si sa castigi mai multi bani?

Ai vrea un program flexibil, sa ai grija si de cei pe care ii iubesti?

Da click la numarul de telefon mai jos sau utilizeaza formularul din dreapta si hai sa ne intalnim.

Angajare

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, png, jpg.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contactezi la nr de telefon de mai sus, utilizand formularul din dreapta sau la adresa de email birou@euroautoservice.ro

Cerinte :
-experienta minim 1-3 ani in domeniu
-punctualitate
-atentie la detalii
-seriozitate
-rapiditate

Responsabilitati:

– sa execute lucrari de pregatire a caroseriei si a elementelor ce urmeaza a fi vopsite
– sa pregateasca autovehiculului inainte de vopsire – slefuire, chituire, degresare
– sa vopseasca elementele necesare
– sa respecte regulile de securitate si a instructiunilor de lucru

Oferim

– pachet salarial atractiv
– conditii bune de lucru
– program variabil